روش‌های پرداخت

روشهای پرداخت + هزینه ارسال کالا

هزینه حمل تمامی سفارشات ۱۶۰۰۰ تومان به صورت ثابت برای یک آیتم و آیتمهای بعدی هرکدام ۳۰۰۰ تومان اضافه خواهد شد و سفارش‌های بالای ۲۵۰,۰۰۰ تومان رایگان خواهد بود.

 

۱- پرداخت نقدی در محل تحویل (غیرفعال)

برای آرامش خاطر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود در هنگام تحویل دارند، «چی چی گیفت» ، این امکان را فراهم آورده است تا بعد از ثبت سفارش در وب سایت یا اپلیکیشن و انتخاب روش “پرداخت در محل” توسط مشتری ، هزینه هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت شود.

با وجود این، توصیه می‌شود که مشتریان محترم ، پرداخت خود را به صورت اینترنتی(آنلاین) انجام دهند تا هم پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود و هم هزینه‌های پرداختی خود را دقیق‌تر و بهتر کنترل کنند.

(در حال حاضر امکان پرداخت در محل وجود ندارد.)

۲- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

شما می‌توانید در هنگام ثبت سفارش و خرید کالا، با هر یک از کارت های بانک‌های عضو شتاب از طریق درگاه اینترنتی سایت و یا اپلیکیشن «چی چی گیفت»، هزینه خرید خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال میشود.

لازم به ذکر است که تمامی مراحل خرید شما ، در حساب کاربری که ایجاد کرده‌اید ثبت خواهد شد.

مشتریانی که به صورت میهمان از سایت و یا اپلیکیشن خرید می‌کنند، نمی‌توانند از جزئیات خرید خود پس از انجام کامل مراحل خرید مطلع شوند. لذا توصیه می‌شود که حتما برای خودتان قبل از خرید، حساب کاربری ایجاد کنید.

همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

چگونگی پرداخت اینترنتی

مشتریان محترم سایت و اپلیکیشن «چی چی گیفت» می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید:

  1. شماره ۱۶ رقمی کارت: این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
  1. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم : برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
  1. کد CVV2 : این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
  1. تاریخ انقضا: تاریخ انقضا، روی کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۰۱ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

۳-پرداخت از طریق کیف پول الکترونیک

مشتریانی که حساب کاربری ایجاد کرده‌اند، می‌توانند با شارژ کیف پول الکترونیکی حساب کاربری خود، بدون نیاز به طی کردن مراحل خرید اینترنتی و خیلی سریع و آسان خرید خود را انجام دهند.

این روش از این جهت بسیار مناسب است که در زمان‌هایی که شما به کارت بانکی خود دسترسی ندارید یا جهت خرید موجودی کافی ندارید، با استفاده از کیف پول الکترونیکی خودتان می‌توانید خیلی راحت و آسان خرید خود را انجام دهید.

برای انجام این روش، می‌بایست جهت شارژ کیف پول الکترونیکی از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن همانند خرید اینترنتی عمل نمایید. حداقل مبلغ جهت شارژ کیف پول الکترونیکی ۵۰٫۰۰۰ تومان می‌باشد.

بدیهی است که با تمام شدن شارژ، جهت استفاده از این سرویس باید دوباره آن را شارژ کنید.

طراحی سایت