درباره ما

«چی چی گیفت» چیست؟

راه حلی نوین و کارآمد برای خرید

با گذر زمان و حضور فن‌آوریهای نوین در بخش کسب و کار ، و خصوصا امکانات گسترده اینترنت در این بخش ، روش‌های خرید توسط مردم در حال تغییر هست ، به نحوی که امروزه دیگر با واژه خرید اینترنتی کسی ناآشنا نیست و به خوبی آن را درک می‌کند.

تأثیر زندگی مدرن بر تمامی امور اشخاص به نحو چشمگیری در حال افزایش است و نمونه بارز آن را می‌توان در افزایش فرآیند خرید اینترنتی ، دولت الکترونیک و خیلی از موارد دیگر مشاهده کرد. این اتفاق تازه و جدید را می‌توان مثبت ارزیابی کرد و برای بهبود روند آن تلاش بیشتری لازم است. بهبود کیفیت زندگی از طریق ابزار مدرن می‌تواند بسیار مثبت و سازنده باشد.

فشردگی زمان و مشغله‌های فراوان اشخاص ، زمان ناچیزی را برای اوقات فراغت گذاشته است ، برای همین مردم سعی دارند تا از این اوقات در بهترین حالت آن استفاده کنند ، از این رو روشهای خرید سنتی مانند گذشته اهمیت خود را از دست داده است و مردم سعی دارند تا با روشهای نوین خرید مانند خرید اینترنتی از این زمان در موارد بهتر و جالب‌تری مانند مسافرت رفتن ، گردش در اماکن تفریحی و تاریخی و موزه‌ها ، ورزش ، پرداختن به امور شخصی استفاده کنند. برای همین ایجاد بسترهای تازه و کارآمد برای خرید کردن از مواردی است که باید به آن با دقت پرداخت.

امروزه با گسترش دنیای مجازی در همه امور ، دیگر به ندرت شخصی بدون تحقیق و مطالعه کافی اقدام به خرید میکند ، به طوری که شما با صرف کمترین وقت میتوانید درباره تمامی کالاها بهترین و کامل‌ترین اطلاعات لازم را همراه با یک تجربه نو و لذت‌بخش کسب کنید. مشتریان دیگر با توجه به هنر زبان فروشنده اقدام به خرید نمی‌کنند ، بلکه سعی دارند تا بهترین کالای مد نظر خود را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت تهیه کنند.

این شرایط جدید فرصتی را پیش آورده است که اشخاص با هوشمندی و آگاهی بسیار زیادی در تمامی جنبه‌های زندگی خود از جمله خرید کردن تصمیم بگیرند و دیگر از بعضی روش‌های ناکارآمد سنتی در جریان زندگی خود استفاده نکنند. به همین دلیل امروزه بر تعداد اشخاصی که سعی در این تغییر دارند افزوده شده و شمار استفاده‌کنندگان از سرویس‌های دیجیتال و اینترنتی رو به افزایش چشمگیری است.

بررسی ، انتخاب و خرید آنلاین در «چی چی گیفت» :

«چی چی گیفت» به عنوان یک مرجع تخصصی در زمینه فروش کالاهای هدیه شامل زیورآلات ، بسته‌های کادویی ، بسته‌های گل و … با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمیت ، یک بستر جذاب و معتبر برای مشتریان خود می‌باشد. به طوریکه مشتریان می‌توانند در فروشگاه ما ، با دقت و حوصله کامل درباره تمام جزئیات کالا مطالعه و بررسی کافی داشته باشند و با بیشترین حق انتخاب و با بالاترین اطمینان و خاطری آسوده اقدام به خرید کنند. در انجام این مهم ، فروشگاه «چی چی گیفت» سعی دارد تا با بهترین­ کالاها با مشتریان خود یک همراهی سازنده و جذاب را داشته باشد.

همیشه و در همه حال بهترین­ها شایسته مشتریان «چی چی گیفت» می‌باشد.

برای «چی چی گیفت» یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها ، تولید و ارائه محتوای کافی مورد نیاز کاربران با بیشترین دقت و کامل‌ترین اطلاعات ، برای تسهیل در فرآیند پیش از خرید آنهاست. برای «چی چی گیفت» بسیار بسیار مهم است که تمامی مشتریان آن ، کالای مورد نیاز خود را با صحت و درستی و با دقت بالا و با بهترین روش‌های ساده انتخاب کنند. «چی چی گیفت» همواره در تلاش است برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریان خود بهترین و جامع‌ترین روشها را قرار دهد و همیشه سعی و کوشش خود را بر این مهم قرار داده تا در تمامی فرآیند خرید مشتری ، یعنی بررسی ، انجام و ارسال کالای خریداری شده ، بیشترین لذت خرید را برای مشتریان خود فراهم کند زیرا «چی چی گیفت» تمامی مشتریان خود را باارزش­ترین سرمایه خویش میداند.

«چی چی گیفت» با ارائه طیف وسیعی از کالاها در دسته‌بندی و گروه‌های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان عمده این کالاها در ایران، تلاش دارد تا نیازهای متنوع مشتریان خود را محقق سازد. قیمت‌های کاملا رقابتی و مناسب ، با کیفیت بالای کالا و کامل‌ترین خدمات پس از فروش از اولویت‌های «چی چی گیفت» می‌باشد.    «چی چی گیفت» با اطلاع از اهمیت این موضوع برای مشتریان و با بکارگیری تمام توان و تلاش خود و استفاده از تمام ظرفیت‌های سیستمی موجود می‌کوشد شایسته‌ترین کالا را با مناسب‌ترین قیمت و با بهترین خدمات را فراهم سازد. طرح‌های شگفت‌انگیز برای خرید همواره مورد توجه ویژه مشتریان بوده و «چی چی گیفت» نیز به خاطر ارزش بالای مشتریان و سپاسگزاری از همراهی وفادارانه آنها ، تخفیف‌های جالب توجهی را در قالب طرح‌های مختلف شگفت­انگیز خرید برای این عزیزان در نظر بگیرد.  کیفیت و سادگی در استفاده از وب‏ سایت و اپلیکیشن «چی چی گیفت» و خدمات ارائه شده در آن ، همیشه یکی از مهم‌ترین و با اولویت‌ترین دستورالعمل‌ها در «چی چی گیفت» بوده است و همه متخصصین فنی و طراحی آن نهایت تلاش و پشتکار خود را به کار گرفته‌اند تا با ارائه بهترین ‏کیفیت با به‌روز‏ترین سرویس‌های خدمات مبتنی بر وب و سهولت در تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب‌سایت و اپلیکیشن «چی چی گیفت» ، تجربه‌ای لذت‌بخش و خوشایند همراه با حس ارزشمندی برای مشتریان خود به نمایش بگذارد.

مرکز امور مشتریان «چی چی گیفت» به منظور ارایه بهترین خدمات به مشتریان خود جهت خدمات پس از فروش در تمامی شهرهای ایران ، در تمامی ساعات اداری آماده پاسخگویی به مشتریان محترم خود بوده و مشتریان می‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع ، تعویض کالا و یا بازپس‌دهی سفارش‏ با این مرکز تماس بگیرند.

لازم به ذکر است که «چی چی گیفت» در هیچ نقطه‌ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در کرج نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‌شود.

طراحی سایت